Webináře a workshopy

 • Záznam webináře

  HELUZ Digitální a elektronické podklady pro navrhování v praxi

  Odkaz
 • Záznam workshopu

  Workshop HELUZ BIMit

  Odkaz

BIM podklady HELUZ

BIM knihovny

 • BIM knihovny pro ArchiCAD

  Knihovny pro ArchiCAD

  V rámci knihoven pro ArchiCAD najdete offline řešení překladů, stropních nosníků, MIAKO vložek, stropních panelů a komínů. Zdivo v rámci těchto knihoven nenajdete - je nutné stáhnout doplněk BIMTech Tools.

  Mezi funkcionality knihoven patří také automatické generování překladů a doplňkových cihel do stavebních otvorů

 • BIM knihovny pro REVIT

  Knihovny pro REVIT

  Offline řešení knihoven které pokrývají celý sortiment společnosti HELUZ. V knihovnách najdete jak zdivo, tak i překlady, stropy, věncovky a komíny, a to vč. vlastností vztažených k danému výrobku.

BIM doplňky

 • Doplněk HELUZ pro REVIT

  Doplněk HELUZ

  REVIT

  2020 - 2024

  Doplněk HELUZ Vám zjednoduší práci s generováním překladů a doplňkových cihel do stavebních otvorů, které probíhá automaticky.

  Mezi další funkcionality, které zjednoduší práci, patří oříznutí MIAKO stropů - to oceníte ve chvíli, kdy potřebujete oříznout geometrii MIAKA od stropní desky.

 • Doplněk HELUZ IFC

  HELUZ IFC

  REVIT

  2017 - 2024

  ArchiCAD

  18 - 27

  Doplněk je určen pro zaslání žádosti o výpočet spotřeby materiálu přímo z projekčního SW, a to vč. ideálního exportu IFC, který se k žádosti přikládá. Ze strany projektanta tedy dochází k zjednodušení procesu žádosti - vše potřebné zařídíte v projekčním SW.

 • Doplněk BIMTech Tools

  BIMTech Tools

  REVIT

  2017 - 2024

  ArchiCAD

  18 - 27

  Allplan

  2017 - 2024

  Doplněk, který zefektivní Vaši práci. Více času na navrhování, méně času na klikání. V doplňku najdete například katalogy stavebních materiálů, sendvičových konstrukcí a objektů nejen společnosti HELUZ, či generátor barev ze vzorníků RAL, NCS i přímo od výrobců.

 • doplněk BIM DEKSOFT

  BIM DEKSOFT

  REVIT

  2021 - 2024

  ArchiCAD

  21 - 27

  Allplan

  2019 - 2023

  Doplněk umožňuje využívat produkty ze Stavební knihovny DEK. Obsahuje digitální knihovnu skladeb a materiálů nejen společnosti HELUZ.

© 2024, HELUZ cihlářský průmysl a.s.